W świątecznej atmosferze.
W ostatnim czasie uczniowie mieli okazję samodzielnie wykonać kartki świąteczne. Z ogromnym zaangażowaniem wycinali, ozdabiali i komponowali swoje prace, tworząc wyjątkowe, pełne świątecznego klimatu kartki, które trafią do różnych adresatów.
Była to wspaniała okazja do rozwijania kreatywności, doskonalenia zdolności manualnych oraz wprowadzania się w magiczny, świąteczny nastrój.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!