Śniadanie na szóstkę
Tostery poszły w ruch. Uczniowie w pracowni kuchennej przygotowali śniadanie. Ulubione tosty...z szynką, serem i pomidorem! Pachniało... i smakowało.
Zadania wykonano z wykorzystaniem sprzętów zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszlości#laboratoriaprzyszlosci

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!