Puchary i medale dla sportowców
Z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegach Listopadowych. Wydarzenie miało na celu uczczenie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia.
Każdy uczestnik otrzymał również pamiątkowy symbol patrioty, który upamiętniał udział w wydarzeniu.
To wyjątkowe sportowe przeżycie pozwoliło nam połączyć historię, patriotyzm i aktywność fizyczną. Biegnąc ulicami Zamościa, wspólnie oddaliśmy hołd tym, dzięki którym możemy żyć w wolnej Polsce.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!