Psia lekcja
Uczniowie z klasy 1a uczestniczą w programie Psia lekcja. Zajęcia odbywają się cyklicznie raz w miesiącu w Bibliotece Pedagogicznej. Dziś wyjątkowo gościliśmy przedstawicieli Alternatywnej Fundacji dla Zwierząt w naszej szkole. Najważniejszych gościem była suczka Luba, którą pani Paulina przygarnęła ze schroniska. Dzieci dowiedziały się, jak funkcjonuje schronisko dla zwierząt, jak można pomóc zwierzętom. Postanowiły, że zorganizują zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska. Ważnym momentem było sprawdzenie zasad głaskania psa w praktyce. Egzamin został zaliczony. Luba i dzieci nie mogli się rozstać. Już czekamy na kolejne majowe zajęcia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!