Uczniowie klasa 4a uczestniczyli w XXV Wojewódzkich Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką MDK Zamość 2025. Do prezentacji uczniowie wybrali "Pastorałkę od ucha do ucha" i "Była noc".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!