Pożegnanie z Macedonią
W drugim dniu spotkania w ramach realizacji projektu „Access4all. Transformacja edukacji poprzez integrację cyfrową” nauczyciele naszej szkoły brali udział w planowaniu poszczególnych zadań na następne mobilności oraz dzielili się doświadczeniami pracy jako koordynatorzy poprzednich projektów. Pożegnaliśmy gościnną Macedonię. Czekamy na kolejne spotkania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!