Podsumowanie projektu Szkoła z Wizją 2045.
Dnia 15 kwietnia 2025 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w podsumowaniu projektu Szkoła z Wizją 2045. Spotkanie odbyło się w Jaśle.
Podczas spotkania przedstawiono najważniejsze działania, jakie udało nam się zrealizować. Członkowie Klubów Ekologa zaprezentowali ciekawe komiksy i prezentacje multimedialne związane z tematem przedsięwzięcia.
Głos zabrały również ambasadorki Europejskiego Paktu na rzecz klimatu zwracając naszą uwagę na wprowadzanie działań ekologicznych już od najmłodszych lat. Obejrzeliśmy występy artystyczne oraz odebraliśmy Dyplom za realizację działań na rzecz klimatu. Gratulujemy!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!