Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Piruety na lodowisku

Ocena 0/5

Uczennice klasy 4a i 4b spędziły lekcję wychowania fizycznego na miejskim lodowisku. Były piruety, przeplatanki i dobra zabawa. Dopisała także pogoda. Słońce dodawało animuszu młodym adeptkom łyżwiarstwa. Nie obyło się bez upadków, ale w czasie nauki to się zdarza. Niestety to chyba ostatnia wyprawa na lodowisko. Wiosna nadchodzi...

Galeria zdjęć

Na zdjęciu uczniowie na łyżwach. Na zdjęciu znajdują się dzieci na lodowisku. Na zdjęciu znajdują się dzieci na lodowisku. Na zdjęciu znajdują się dzieci na lodowisku. Na zdjęciu znajdują się dzieci na lodowisku. Uczą się jeździć. Na zdjęciu znajdują się dzieci na lodowisku.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności