Pasek dla każdego ucznia już czwarty raz
Już kolejny raz przygotowujemy się do udziału w akcji Wioletty Matusiak #pasekdlakażdegoucznia.
Za pierwszym razem to była niespodzianka dla uczniów. Teraz to szkolna tradycja. Na koniec roku każdy otrzymuje "swój" pasek. To docenienie mocnych stron, zainteresowań i zaangażowania społecznego każdego ucznia. Akcja ta może pomóc uczniom odkryć, że w każdym tkwi potencjał, wystarczy go jedynie docenić. Dzięki kolorowym paskom możemy nagrodzić różnorodną działalność uczniów.
Przyznawane są więc: niebieskie paski dla ekspertów technologii komputerowej, fioletowe dla zaradnych i samodzielnych, pomarańczowe dla sportowców, żółte dla angażujących się w działalność charytatywną i społeczną, zielone dla zafascynowanych światem przyrody, różowe wędrują do uzdolnionych artystycznie, a brązowe otrzymują baczni obserwatorzy otoczenia.
To niby „nic wielkiego”, a pokazuje, że każdy ma w sobie potencjał i indywidualne zdolności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!