Ozdabiamy miejską choinkę.
Przedstawiciele klasy 8a wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu na Rynku Wielkim – wspólnym dekorowaniu miejskiej choinki, w którym uczestniczyli przedstawiciele szkół naszego miasta.
Uczniowie ozdobili ją własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Każda z nich była niepowtarzalna i wnosiła do świątecznej aranżacji odrobinę naszej szkolnej magii.
Podkreślić należy, że powstanie tych dekoracji było możliwe dzięki dużemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Wspólna praca, pomysłowość oraz chęć stworzenia czegoś pięknego sprawiły, że efekty prezentowały się wyjątkowo imponująco.
Dziękujemy wszystkim za wkład i zaangażowanie.
Dzięki Wam świąteczna atmosfera na Rynku Wielkim zyskała szczególny blask!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!