Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Na wycieczkę do ... Lublina.

Ocena 0/5

W środę 21.05.2025 uczniowie z klasy 1a wyjechali na wycieczkę do Lublina. Podróżowali pociągiem, trolejbusem i autobusem. Uczestniczyli w spektaklu "Siedem łóżek malutkiej popielicy" w Teatrze Andersena.

Po spektaklu udali się na Plac Litewski. Podziwiali fontanny, sprawdzali obwód dębu, bawili się na placu zabaw. Później wyruszyli w kierunku Krakowskiego Przedmieścia, przeszli przez Bramę Krakowską, oglądali stare kamienice, odwiedzili Katedrę. Nie obyło się bez zakupu pamiątek, lodów i innych zachcianek. W drodze powrotnej zwiedzili nowy dworzec. Świetnie bawili się na tarasie widokowym. Polecamy, widoki, hamaki, park wspinaczkowy- super! 

Galeria zdjęć

8f6f323f-97fe-4a93-86d3-b6bb43805c83 30d2accf-1cf3-4333-8013-15549d591ea4 04b2e29b-780e-4bbf-b2a6-8c5fc2095064 baa0590e-dcd8-41b9-824e-52de7dcf7ac3 98af657c-6600-4536-a3a5-df943449f406 da2708c2-a371-4684-b776-07c4e1e6a997 fc9b8bef-4b90-47ae-86fc-b8a63a6f3fb7
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności