Na wycieczkę do ... Lublina.
W środę 21.05.2025 uczniowie z klasy 1a wyjechali na wycieczkę do Lublina. Podróżowali pociągiem, trolejbusem i autobusem. Uczestniczyli w spektaklu "Siedem łóżek malutkiej popielicy" w Teatrze Andersena.
Po spektaklu udali się na Plac Litewski. Podziwiali fontanny, sprawdzali obwód dębu, bawili się na placu zabaw. Później wyruszyli w kierunku Krakowskiego Przedmieścia, przeszli przez Bramę Krakowską, oglądali stare kamienice, odwiedzili Katedrę. Nie obyło się bez zakupu pamiątek, lodów i innych zachcianek. W drodze powrotnej zwiedzili nowy dworzec. Świetnie bawili się na tarasie widokowym. Polecamy, widoki, hamaki, park wspinaczkowy- super!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!