Już jesień...
Każda pora roku ma swoje uroki. Do naszej świetlicy zawitała jesień. Uczniowie określali charakterystyczne cechy jesieni, obserwowali zmiany zachodzące w środowisku. W swoich pracach używali kolorów typowych dla tej pory roku. Powstały piękne prace, które ozdobiły salę świetlicy.
Ponadto przygotowali wraz z nauczycielami regulamin Nasze Zasady w Świetlicy, ozdobiony ulubionymi postaciami z bajek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!