Erasmus+ w Rumunii
Nasza wizyta w rumuńskiej szkole powoli dobiega końca. Dzisiaj pracowaliśmy w międzynarodowych grupach realizując zadania projektowe o tematyce ekologicznej. Zadania dotyczyły obiegu węgla i wody w przyrodzie. Uczniowie wykonali plakaty o zasobach leśnych okolicznych lasów. Na koniec spotkania posadziliśmy drzewka na terenie szkoły.
To był bardzo pracowity dzień, pełen nowych doświadczeń.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!