Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Erasmus+ w Rumunii

Ocena 0/5

Nasza wizyta w rumuńskiej szkole powoli dobiega końca. Dzisiaj pracowaliśmy w międzynarodowych grupach realizując zadania projektowe o tematyce ekologicznej. Zadania dotyczyły obiegu węgla i wody w przyrodzie. Uczniowie wykonali plakaty o zasobach leśnych okolicznych lasów. Na koniec spotkania posadziliśmy drzewka na terenie szkoły. 
To był bardzo pracowity dzień, pełen nowych doświadczeń. 

Galeria zdjęć

IMG-20250410-WA0020 IMG-20250410-WA0039 IMG-20250410-WA0042 IMG-20250410-WA0049 IMG-20250410-WA0052 IMG-20250410-WA0053 (1) IMG-20250410-WA0056 (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności