Tego dnia uczniowie wszystkich klas spędzili świętując. Były kwiaty, drobne upominki, życzenia, wspólna pizza, wyjście do cukierni, kina, gry i zabawy towarzyskie. Najważniejsze, że ten czas mogliśmy spędzić razem w miłej atmosferze.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!