Chcemy być "Asami Internetu"
Uczniowie klas 1b, 2b, 4a i 4b wzięli udział w lekcji on-line, która odbyła się w ramach konferencji "Asy Internetu". Konferencja jest elementem programu Fundacji "Szkoły z klasą" .
Uczniowie w czasie spotkania dowiedzieli się, jak zachować się w sieci, na co zwracać uwagę, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.
Wypełniali karty pracy i tworzyli superbohatrów, którzy mogą uratować z opresji użytkowników internetu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!