Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Chcemy być "Asami Internetu"

Ocena 0/5

Uczniowie klas 1b, 2b, 4a i 4b wzięli udział w lekcji on-line, która odbyła się w ramach konferencji "Asy Internetu". Konferencja jest elementem programu Fundacji "Szkoły z klasą" .

Uczniowie w czasie spotkania dowiedzieli się, jak zachować się w sieci, na co zwracać uwagę, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Wypełniali karty pracy i tworzyli superbohatrów, którzy mogą uratować z opresji użytkowników internetu.

 

 

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia uczniów na lekcji online. Zdjęcie przedstawia uczniów na lekcji online. Zdjęcie przedstawia uczniów na lekcji online. Zdjęcie przedstawia kartę pracy ucznia. Zdjęcie przedstawia rysunek ucznia - superbohater. Zdjęcie przedstawia rysunek ucznia - superbohater. Zdjęcie przedstawia rysunek ucznia - superbohater. Zdjęcie przedstawia rysunek ucznia - superbohater. Zdjęcie przedstawia uczniów na lekcji online. Zdjęcie przedstawia uczniów na lekcji online. Zdjęcie przedstawia pracę uczniów z kartami pracy. Zdjęcie przedstawia karty pracy uczniów. Zdjęcie przedstawia uczniów na lekcji online.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności