28 stycznia wolontariusze z naszej szkoły zagrali na rzecz WOŚP, zbierając pieniądze na płuca po pandemii dla dzieci i dorosłych.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!